למכור או לא למכור? זאת השאלה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

למכור או לא למכור? זאת השאלה. התלבטויות הם חלק חשוב מחיינו. כולנו מתלבטים רוב הזמן בין הרבה אפשרויות. חלקינו מקבלים החלטות וחלקנו לא. אבל ככל שנושא ההתלבטות יותר חשוב, אנחנו נוטים לעשות הרבה שגיאות מחוסר הבנה.

בחודשים האחרונים אני שומע מלקוחות קונים על עסקאות שהתפוצצו להם מכיוון שהמוכרים החליטו לבטל את העסקה רגע לפני החתימה. הסיבות חוזרות על עצמם: אי מציאת נכס למעבר, חוסר יכולת לממן את המעבר לדירה יקרה יותר או סתם רגליים קרות.

כפי שאתם רואים, את רוב הספקות אפשר לפתור בחשיבה ראשונית עם איש מקצוע. לא צריך להגיע למצב שבו אתם מעמידים את הבית למכירה, מתחילים תהליך לא פשוט של קבלת לקוחות ותאום גם בשעות שלא נוחות, פגישות עם מתווכים, חיפוש דירה במקביל, בדיקות כספיות ועוד ועוד ועוד.

השבוע הייתי בפגישה אצל מוכרים שמנסים למכור את ביתם כבר 4 שנים. הגיע אליהם קונה שרוצה לקנות והם מתלבטים האם כדאי למכור. 4 שנים אתם משקיעים בתהליך כל כך הרבה אנרגיות וכשמגיע קונה אתם לא בטוחים???

למכור או לא למכור? זאת השאלה.

ברוב המקרים בפגישה מקדימה אפשר לפתור את רוב הדילמות, ולהגיע להחלטה האם כדאי למכור את הנכס ולקנות אחר או שזה לא הזמן. לקבל החלטה מושכלת לכתחילה ולא לאחר אין סוף השקעה.

אנחנו מכירים את הספקות וההתלבטויות ויודעים לתת מענה אישי ולתפור חליפה מותאמת בשבילכם.

אל תהססו לרגע לשלב אותנו כבר בשלב ההתלבטויות הראשוניות. מפגש כזה הוא ללא עלות

מצידכם ויכול לחסוך לכם המון זמן, כסף ואנרגיה.

יצירת קשר עם סוכן

טלפון: 076-5994721

אימייל: info@nadlanrh.co.il

מאמרים נוספים

חינם זה הכי יקר

חינם זה הכי יקר, כיצד?
הרבה מוכרים אומרים לי בשיחת הטלפון הראשונה, אני לא רוצה לשלם, תיקחו מהקונה. הנחת הבסיס שעומדת מאחורי משפט זה היא: אם אני יכול לקבל שירות בחינם, למה לשלם עליו?
תבינו ותקלטו טוב טוב מי שעובד בחינם למכירת דירתכם הוא אוטומטית לא מתווך שלכם, הוא מתווך של מי שמשלם לו ובמקרה שלכם זה הקונה.

לכתבה המלאה »

הטעות הגדולה ביותר בתמחור נכס

הטעות הגדולה ביותר בתמחור נכס.
ישנן כמה טעויות נפוצות בתמחור של נכס למכירה, כגון: התייחסות רק למחיר בלי שאר הפרמטרים כמו: תנאי תשלום ופינוי, תמחור על סמך קשר רגשי לנכס או תמחור על פי נכסים אחרים שעומדים באזור ולא נמכרים.

לכתבה המלאה »

אז מה באמת מחיר הבית שלי?

אז מה באמת מחיר הבית שלי? חשוב לדעת שהמחיר של דירה / בית / מגרש אינו מופיע במחירון לוי יצחק (ואם מופיע לא נתפוס בשטח התייחסות רצינית אליו).
ואין בית שדומה בדיוק למשנהו. לכן המחיר תלוי בהרבה פרמטרים כגון: מיקום, חשיפה לרעש, שכנים, פוטנציאל, אפשרות בנייה, מחירים מבוקשים באזור, מחירים שנמכרים בפועל ועוד.

לכתבה המלאה »